בלוג השמן והרזה – מדריך עוקף קלוריות

אכול פחמימות במינון זהיר-זעיר כמו תרופה רעילה-מועילה. כל מה שצריך לדעת על תזונה נכונה ומאוזנת ואיכות חיים.

ארכיון עבור יולי, 2015

דעת מומחים על דיאטה דלת פחמימות

יום שני, 20 ליולי 2015
It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

קישור לדף נחיתה

http://lp.vp4.me/ngfx

פרופ' חיים גמליאל:
"סוף סוף הוכחות חד-משמעיות, הפחמימות ולא השומן הרווי הן האסון של המאה"
חדשות רפואה מונעת, חת"ם , מכוני מחקר, רפואה ותזונה מונעת.
ד"ר דייויד פרלמוטר, נוירולוג: בספרו "מוח לבן" חושף פרלמוטר ממצאים שנותרו קבורים בספרות הרפואית במשך תקופה ארוכה מדי. "פחמימות עלולות להרוס את המוח. כל סוגי הפחמימות. עם הפחמימות בא האלצהיימר. יש להגביל את צריכת הפחמימות ל-60-80 גרם ליום ולהעדיף שומנים כמו שמן זית ואבוקדו".
פרופ' קארל גוגנהיים, אנציקלופדיה לבריאות המשפחה, מהדורה שלישית, הוצאת כרטא 1976 הדגמה של דיאטה דלת פחמימות המבוססת על 60 גרם פחמימות.
ד"ר איריס שי, ראש צוות המחקר הבינלאומי שנערך בקמ"ג ופורסם ב-17.7.2008 בעיתון המדעי "ניואינגלנד אוף מדיסין" – אורז, תפוחי-אדמה ולחם כבר אינם מרכיב מרכזי בצלחת.
בראיון עיתונאי מפרטת ד"ר איריס שי את תמצית המחקר ב-53 מילים:
"בניגוד לדיאטות בהן נדרשים חישובים, הדיאטה דלת הפחמימות היא מאוד פשוטה, כי הפחמימות יורדותצריך להסתובב כל היום עם מחברת ועט. הרמה המינימאלית שאנחנו צריכים לתפקודי הגוף השונים היא בין 50 ל-60 גרם פחמימות ליום" . (ליאם אקשטיין 11.9.06 Nrg מעריב).
מאת: ד"ר דינה ראלט, מדענית בחקר התא
דיאטה דלה בפחמימות היתה פופולרית במשך כמה עשורים. באותו זמן, תזונאים ואנשי תקשורת השמיצו אותה באופן שיטתי בגלל הגישה המקלה כלפי שומן, וטענו שדיאטות כאלה אינן מוכחות ולמעשה מזיקות. מעל עשרים מחקרים שנערכו מאז שנת 2002 בחנו את ההשפעה של דיאטה דלת-פחמימות על הבריאות. כמעט כל המחקרים מסכימים ש:
1. דיאטה דלת-פחמימות מביאה לירידה משמעותית בלחץ הדם(82, 83).
2. דיאטה דלת-פחמימות שבה מותר לאכול כמה שרוצים מביאה לירידה משמעותית יותר במשקל, לעומת דיאטה דלת-שומנים שבה מגבילים את מספר הקלוריות (84, 85).
3. דיאטה דלת-פחמימות מעלה את רמת ה”כולסטרול הטוב” (HDL) ומפחיתה את רמת הטריגליצרידים, יותר מאשר דיאטה דלת-שומנים (86, 87, 88).
4. דיאטה דלת-פחמימות משנה את חלקיקי ה”כולסטרול הרע” (LDL) מקטנים וצפופים לגדולים יותר ובלתי מזיקים (89, 90).
5. דיאטה דלת-פחמימות משפיעה באופן חיובי בהקשר של סוכרת סוג 2, בכך שהיא מורידה את רמת הסוכר בדם ובכך גם את הצורך בתרופות (91, 92, 93).
6. דיאטה דלת-פחמימות היא קלה יותר לישום מאשר דיאטה דלת-שומנים, משום שאין צורך להגביל את כמות הקלוריות ולהיות רעבים כל יום כל היום (94).
אנשים בריאים ופעילים אינם צריכים לעשות דיאטה דלת-פחמימות, אולם מומלץ בהחלט לנקוט בגישה זו למי שסובל מהשמנת יתר, בעיות בחילוף החומרים וסכרת סוג 2 – אלו כמה מהבעיות הבריאותיות הנפוצות ביותר בעולם.
למרות העובדות הברורות, ממשיכים כמה “מומחים”, שאמורים לראות את טובת הציבור לנגד עיניהם, להשמיץ את הדיאטה דלת-הפחמימות ולהמשיך להמליץ על דיאטה דלה בשומנים, שמזיקה להרבה יותר אנשים מאשר היא עוזרת.
השורה התחתונה: דיאטה דלת-פחמימות היא הדרך הקלה, הבריאה והאפקטיבית לרדת במשקל ולשפר את חילוף החומרים. לאור המחקרים הרבים שפורסמו, אפשר לומר שזו עובדה מדעית.

http://www.netbook.co.il/AdvancedSearch.aspx?advanced=1&a=%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%9A%20%D7%94%D7%9C%D7%95%D7%99%20%D7%A1%D7%92%D7%9C

 

 

 

צמד-ספרים דק למי שרוצה להיות דק/ה

יום שני, 06 ליולי 2015
It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

נט-בוק ספרי צמרת בע"מ בהנהלת מר משה ראובני הוא במה למו"לים ולסופרים המעוניינים להעלות ספרים למכירה

וליהנות מתוכנית תמלוגים הוגנת וראויה.
צוות נטבוק זיהה את הפוטנציאל הטמון בספריי למיגור מגיפת ההשמנה הפוקדת את מחצית אוכלוסיית ישראל, והעמיד לרשותי במה ראויה להצגת רעיונותיי ולהפצת הבשורה.
תודתי נתונה למנכ"ל נטבוק מר משה ראובני, שהשקיע מזמנו היקר להשקת ספריי וכבוד ויקר לדפנה על העיצוב והעריכה שביצעה במיומנות באהבה רבה.
לרגל ההשקה ניתנת לרוכשים הראשונים, עד גמר המלאי, הנחה ניכרת.
110 ₪ במקום המחיר המקורי 350 ₪ , כולל ליווי עד המשקל הנכון .
רוצו לרכוש את צמד-הספרים שיחזיר לכם את החיוך ויציב אתכם על המשקל שהטבע התכוון.

תמונה

 

ברוך הלוי-סגל, יש לך חלק נכבד בlook  שלי, אין כמו  תזונה דלת פחמימות,

איתך עברתי את המסע הראשוני שלי, תודה איש יקר

Yochi Sharon

ניסים לפני ואחרי

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לפני ניקוי ראש אחרי ניקוי ראש

הגדיל לעשות זכריה(זאכי) בחור בן 20 שהגיע למשקל 129 ק"ג וירד 46  ק"ג בעזרת צמד-ספריי ובליווי שלי
http://babin.co.il/sr_project/archives/1244
לחצו על הלינק וראו מה שאתם מקבלים תמורת 110  ש"ח

קישור לדףקישור 


Dreamhost review