בלוג השמן והרזה – מדריך עוקף קלוריות

אכול פחמימות במינון זהיר-זעיר כמו תרופה רעילה-מועילה. כל מה שצריך לדעת על תזונה נכונה ומאוזנת ואיכות חיים.

סרגל מדידה תזונתי

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

מערכת ושיטה לדיאטה המבוססת על צריכת פחמימות מבוקרת DIETARY SYSTEM AND METHOD BASED ON CARBOHYDRATE INTAKE זוהי הגדרת רשם הפטנטים בישראל ובארה"ב לערכה שפיתחתי, שתכליתה לאפסן את התפריט היומי ולתת מענה לקצובת הפחמימות המותאמת למשקל-הגוף התיקני.

המערכת שפיתחתי ראויה לשמש אכסניה לדיאטה דלת הפחמימות המומלצת ע"י ד"ר איריס שי, דיאטנית קלינית וחוקרת תזונה ומחלות כרוניות, העומדת בראש המחקר הבינלאומי שמטרתו להשוות לאורך זמן את יעילותן ובטיחותן של הדיאטה דלת השומן, הדיאטה הים-תיכונית והדיאטה דלת הפחמימות, וזה דברה של ד"ר איריס שי:-

"בניגוד לדיאטות בהן נדרשים חישובים,הדיאטה דלת הפחמימות היא מאד פשוטה, כי הפחמימות יורדות לרמה מינימאלית, וכל מה שאין בו פחמימות הוא לכאורה מותר, כך שמי שעושה את הדיאטה הזו, לא צריך להסתובב כל היום עם מחברת ועט. הרמה המינימאלית שאנחנו צריכים לתפקודי הגוף השונים היא בין 50 ל-60 גרם פחמימות ליום".

המערכת שפיתחתי היא מעין ארגז-כלים נייד שנותן תוצאות דומות למימצאי המחקר אשר בוצע בכור האטומי המבודד ומנותק מכל נגישות למקור מזון אחר, זולת ארוחת יומה של קבוצת הניסוי, שכללה קצובת פחמימות מדודה.

מערכת כלי-האוכל שפיתחתי היא "מיכל הדלק" שאמור לספק אנרגיה מדודה שלא תעלה על צרכי הגוף והנפש במשך היום.

המכונית שלי ומערכת כלי-האוכל זוכים לאותו טיפול. שימו שמן מעל הקו העליון של המדיד – המנוע מזייף. שימו שמן מתחת לקו התחתון של המדיד – המנוע מת.

gfbh

להזכירכם שתירס וסוכר הם חומרי גלם לייצור דלק למכוניות, לפיכך מן הראוי לזכור, שהמכונית אכלה לשובע מוצרים אלה ולא צריכים להוסיף אותם לצלחת בעידן שבני-אדם הפכו ליצורים בעלי שתי רגליים וארבעה גלגלים. פעם שימשה הרגל אמצעי תעבורה, היום היא סוחטת את דוושת הגז.

האדם המודרני צורך את האנרגיה להנעת גלגליו בתחנת הדלק, המספקת לו כמות גדולה של קלוריות שאמורה להקטין את כמות הקלוריות במזונו.

תרבות הספורט היא בהחלט חיובית ומשעשעת, והיא מתחברת יותר לעולם הבידור והפנאי מאשר לתזונה. על מנת לשרוף 350-400 גרם פחמימות ליום, כפי שממליצה הדיאטה הקלאסית, צריכים למכור את המכונית, את מכונת הכביסה, את שואב-האבק, את המיקסר ושאר המכשירים המפנקים שפלשו לבתינו והשביתו את אברינו.

המנועים הראשונים שתיכנן רודולף דיזל הואבסו בשמן צמחי. האופנה חוזרת ובגדול. תירס וסוכר משמשים להאבסת מכוניות ובני-אדם כאחד. קצובת פחמימות מדודה ארוזה בצידנית-הדיאטטית מאפשרת לעשות את הדיאטה דלת הפחמימות בכלים פונקציונליים מדידים ומדוייקים, לקושש מתוך שפע המתכונים את מכסת הפחמימות היומית המותאמת לאדם על פי משקלו ולנשנש בלי הגבלה מזונות נטולי פחמימות הארוזים בצידנית הדיאטטית.

עקוב אחר עדכון רשימת 61 המתכונים הקיימים. יש עוד רבים בצנרת.

תגובה אחת לפוסט 'סרגל מדידה תזונתי'

לקרוא את התגובות ב-RSS או לשלוח טראקבאק לפוסט 'סרגל מדידה תזונתי'.


  1. 19 נובמבר, 2008 בשעה 23:33

    […] הפתרון: בין 60  ל-99 גרם פחמימות אין יותר משתי ספרות. […]

להגיב


Dreamhost review