בלוג השמן והרזה – מדריך עוקף קלוריות

אכול פחמימות במינון זהיר-זעיר כמו תרופה רעילה-מועילה. כל מה שצריך לדעת על תזונה נכונה ומאוזנת ואיכות חיים.

עיין ערך "הייתי שמנה ואומללה"

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

כנסו לגוגל ותופתעו כיצד ירדה שרון שרייבר 65 ק"ג בדיאטה דלת פחמימות. שורו הביטו וראו איך הפכה מעצמה גופנית אדירה לנסיכה חטובה ויפת-תואר.

אם החלטתם לבצע פניית-פרסה תזונתית, הרי לכם מודל חיקוי שיחזיר אתכם לממדים הנכונים ויעצב את גופכם כמו שהטבע התכוון.

מניסיוני האישי ברור לי שהמפנה של שרון לא קרה יש מאין. האיזון בצלחת יצר את האיזון המושלם בגופה. האיזון בין החלבון והשומן (18% חלבון ו-18% שומן) ניכר בעליל בגוף המושלם של שרון.

מי שרוצה לדעת אם הופר האיזון בגופו יתייצב מול הראי ויבחן את קוי-המיתאר של הגוף. כל בליטה מעידה על עודף שומן וחוסר חלבון. ההשמנה היא עבירה על חוקי הטבע, שיש עימה קלון והראי יוכיח.

רוצה להיפטר מהשומן ולפנות מקום לחלבון שהודחק,  קצוב לעצמך מנת פחמימות יומית שלא תעלה על 1 גרם לכל ק"ג משקל תיקני. אם אתה אמור לשקול לפי טבלת השקילה 70 ק"ג– קצובת הפחמימות היומית שלך לא תעלה על 70 גרם פחמימות. 70 גרם חלבון יטול הגוף באופן אוטונומי, בלי תלות בך,  על פי העיקרון של 1 גרם חלבון לק"ג משקל גוף ולא יספוג יותר .


לרדת במשקל או לרדת על עוגת קרם?

פיסגת הקולינריה של שוחרי הדיאטה דלת השומן היא עוגה עם קרם המוענקת להם יום יום בקודקוד הפירמידה האמריקאית, אחותה התאומה של הפירמידה הישראלית, ובבסיס הפירמידה מוענקת להם כל בוקר עוגה בלי קרם בתוספת פצצות-מיצרר פחמימתיות כרכיב תזונה עיקרי.  עיין ערך "פירמידת המזון" בויקיפדיה).

"הקיבה אינה מטה אוזן לעצות" (סנקה, פילוסוף רומי לפני כ-2000 שנה).

למעלה משישים אחוז מאוכלוסיית ישראל מחפשים פתרון לבעיית ההשמנה, רק אל תשבית את שמחתם ואל תמנע מהם עוגות ושאר מנעמים פחמימתיים שמעניק להם המימסד בנדיבות. אמור להם שפצצת-המיצרר הפחמימתית היא פצצה מתקתקת, דעתם הנתמכת במחקרים מלומדים היא,  שזו פצצה מתקתקה על פי טעמה הערב ועל פי תרומתה למשק הסרוטונין האחראי על איזון מצב הרוח.

הנאות קלות המגיעות דרך תרבות צריכה עתירת פחמימות גורמות לאנשים להיות כנועים ומרוצים כאילו אין מחר. טומנים ראשם בחול כמו בת-יענה.

 

תג מחיר לתזונה לקויה

עיין במאמרי מיום 12.8.10 תחת הכותרת "דיאטה דלת פחמימות אינה דיאטת חלבונים" וקבל את הצעתי להתבונן בצילום הדמייה הממחיש את המתרחש בתוך גופך.

כמה שמנים ושמנות הושפעו מהצילום ועשו פניית-פרסה תזונתית. מומלץ בחום.

להגיב


Dreamhost review