בלוג השמן והרזה – מדריך עוקף קלוריות

אכול פחמימות במינון זהיר-זעיר כמו תרופה רעילה-מועילה. כל מה שצריך לדעת על תזונה נכונה ומאוזנת ואיכות חיים.

הכרות

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

גולשים יקרים שלום…

שמי יובל, אני רווקה בת 31 וקצת (אולי יותר מקצת..).

לפני כחודש נחשפתי לאדם מדהים – ששמו בישראל (וגם מחוצה לה..) – ברוך, ולשיטתו בתחום התזונה ואורח חיים בריא.

מחר, ה – 1.2.07 ואני סוגרת ירידה של חמישה ק"ג!!! וכל זה בהנאה רבה ובלי שום תחושה של פספוס או ויתור.

אז אחרי שעיינתם באתר ונחשפתם לשיטה, אני רוצה להזמין אתכם, גולשים יקרים, כל אחד ואחת, לנסות את השיטה ולעבור יחד איתי ועם ברוך תהליך נכון, בריא ומהנה של הפחתה במשקל.

בהמשך הדרך אשתף אתכם בתחושות שלי, בלבטים, בכמיהות וברצונות שיש לכל אדם ואדם, ובמיוחד לאדם שמן, וננסה יחד לראות איך זה משפיע עלינו כאנשים ועל ההתנהגות שלנו באכילה.

קיימים יתרונות רבים לשיטה. אך היתרון המשמעותי, כאדם שמן, שאני יודעת, שאני יכולה לאכול מתי שאני רוצה וכמה שאני רוצה – אבל, תלוי מה (יש דברים שאפשר לאכול חופשי – חופשי ויש דברים שאפשר לאכול במידה. לרציניים ביותר יש רשימה מומלצת לדברים שלא כדאי להתקרב אליהם – כי זה רק עושה לנו רע..) המתי והכמה באוכל – יוצרים לי תחושה שאני כלל לא בדיאטה אלא מנהלת אורח חיים בריא. וכשמתחשק לי אז אני אוכלת (כמובן לפי הספר והצידנית עוקפת הקלוריות).

אם חשבתם שהצידנית היא השקעה כספית – אני רוצה לשבור לכם מיתוס…..

הספר והצידנית הם השקעה קטנה מאוד וחד פעמית שתסייע לכם בתהליך ההרזייה, לעומת זאת, אם תחשבו את הכסף שמתבזבז כל יום לאדם שמן שאינו שומר על גזרתו, תגלו מהר מאוד שרצוי שתרוצו לקנות את הצידנית, כמה שיותר מהר, ולא רק בגלל הבריאות שזה הדבר הכי חשוב בחיים, אלא גם בגלל החיסכון, שכשתשמרו על גזרתכם ותעבדו לפי השיטה, תחסכו כסף שאתם מוציאים על אוכל משמין "הנשנושים". עוד יתרון לשיטה – אתם לא משלמים משכנתא כל חודש לאיזה מכון הרזייה או דיאטה כלשהי. אתם רוכשים את הספר והצידנית באופן חד פעמי – וזהו…ייעוץ ושירות מכל הלב, תמיכה ועזרה תוכלו לקבל גם ממני ובעיקר מברוך – האיש המקסים שעומד מאחורי השיטה, הצידנית והספר. היחס האישי והחם, הליווי בתהליך על כל 170 גרם שיורדים אחרי יום אחד והשירות מכל הלב וכל זאת בעלות של חיוך מכל הלב ובאהבה רבה.

אני מזמינה אתכם, גולשים יקרים, לכתוב לי, לברר, להגיב ולשאול שאלות.

אענה בשמחה ויחד נלמד לשלב בחיינו ולסגל אורח חיים בריא כי אורח חיים בריא שווה איכות.

אני פה בשבילכם..

שלכם באהבה

יובל

שלחו לי מייל – shirmr@zahav.net.il

תגובה אחת לפוסט 'הכרות'

לקרוא את התגובות ב-RSS או לשלוח טראקבאק לפוסט 'הכרות'.

 1. מאת ב.ה סגל

  31 ינואר, 2007 בשעה 14:54

  ליובל היקרה,
  ריגשת אותנו עד דמעות.
  כל הכבוד על הנחישות. גם אנחנו נחושים להשקיע בך את כל מה שאנחנו יודעים עד להפחתת הגרם המיותר האחרון, בקצב של 170 גרם ליום כמובטח.
  ב א ה ב ה ,
  נאוה וברוך הלוי-סגל

להגיב


Dreamhost review